Cod Produs | 9258STP300P66 |
| Diametrul rotii | 300 mm |
| Suprafata rulare | 100 mm |
| Marimea placii | 250 x 200 mm |
| Gauri de prindere | 210 x 160 mm |
| Gaura | 17 mm |
| Inaltime totala | 370 mm |
| Plaja de temperatura | – 20 / + 60 °C |
| Tip Standard | EN 12533 |
| Greutatea produsului | 33.807 kg |
| Rigiditatea suprafetei de rulare | Shore A 92 |
| Sarcina dinamica | 2600 kg |
| Sarcina statica | 5200 kg |



