Cod Produs | 9958TOP160P65 |
| Diametrul rotii | 160 mm |
| Suprafata rulare | 50 mm |
| Marimea placii | 200 x 160 mm |
| Gauri de prindere | 160 x 120 mm |
| Gaura | 15 mm |
| Inaltime totala | 235 mm |
| Plaja de temperatura | – 40 / + 80 °C |
| Tip Standard | EN 12533 |
| Greutatea produsului | 8.997 kg |
| Rigiditatea suprafetei de rulare | Shore D 75 |
| Sarcina dinamica | 1700 kg |
| Sarcina statica | 3400 kg |



