Cod Produs | LINEA Combined 594CUAP125P50 RAL9002 |
| Diametrul rotii | 125 mm |
| Suprafata rulare | 20 mm |
| Latimea rolei | 82 mm |
| Marimea placii | 77 x 67 mm |
| Gauri de prindere | 61,5/56 x 51,5/46,5 mm |
| Gaura | 8,5 mm |
| Diametru guler | 52 mm |
| Deviatie de la ax | 40 mm |
| Diametrul de pivotare | 258 mm |
| Inaltime totala | 148 mm |
| Plaja de temperatura | -20/+60 °C |
| Tip Standard | EN 12530 |
| Greutatea produsului | 1.125 kg |
| Raza de pivotare | 129 mm |
| Rigiditatea suprafetei de rulare | Shore A 92 |
| Sarcina dinamica | 110 kg |
| Sarcina statica | 220 kg |



