Cod Produs | INTEGRAL 2044UAX200R26-28S45 |
| Diametrul rotii | 200 mm |
| Suprafata rulare | 35 mm |
| Diametru bolt | 28 mm |
| Lungime bolt | 96 mm |
| Deviatie de la ax | 60 mm |
| Diametrul de pivotare | 320 mm |
| Inaltime totala | 229 mm |
| Plaja de temperatura | – 30 / + 80 °C |
| Tip Standard | EN 12531 |
| Greutatea produsului | 1.674 kg |
| Raza de pivotare | 160 mm |
| Rigiditatea suprafetei de rulare | Shore D 59 |
| Sarcina dinamica | 150 kg |
| Sarcina statica | 300 kg |


