Cod Produs | 5925PJI040L51-10 HIGH |
| Diametrul rotii | 40 mm |
| Suprafata rulare | 12 mm |
| Latimea rolei | 52 mm |
| Alezaj central | 10 mm |
| Diametru guler | 15.2 mm |
| Deviatie de la ax | 12 mm |
| Diametrul de pivotare | 90 mm |
| Inaltime totala | 47 mm |
| Plaja de temperatura | – 20 / + 60 °C |
| Tip Standard | EN 12528 |
| Greutatea produsului | 0.057 kg |
| Raza de pivotare | 45 mm |
| Rigiditatea suprafetei de rulare | Shore A 87 |
| Sarcina dinamica | 40 kg |
| Sarcina statica | 80 kg |



