Cod Produs | 1298UOI014P80 |
| Diametrul rotii | 14 mm |
| Suprafata rulare | 14 mm |
| Latimea rolei | 0 mm |
| Marimea placii | 26 mm |
| Gauri de prindere | 20 mm |
| Gaura | 2.5 mm |
| Inaltime totala | 13.5 mm |
| Plaja de temperatura | -20 / + 60 °C |
| Tip Standard | EN 12528 |
| Greutatea produsului | 0.008 kg |
| Rigiditatea suprafetei de rulare | Shore D 65 |
| Sarcina dinamica | 15 kg |
| Sarcina statica | 30 kg |


