Cod Produs | 9950FTP200P68 |
| Diametrul rotii | 200 mm |
| Suprafata rulare | 80 mm |
| Marimea placii | 270 x 250 mm |
| Gauri de prindere | 230 x 210 mm |
| Gaura | 17 mm |
| Deviatie de la ax | 60 mm |
| Diametrul de pivotare | 320 mm |
| Inaltime totala | 315 mm |
| Plaja de temperatura | – 20 / + 60 °C |
| Tip Standard | EN 12533 |
| Greutatea produsului | 48.312 kg |
| Raza de pivotare | 160 mm |
| Rigiditatea suprafetei de rulare | Shore A 92 |
| Sarcina dinamica | 2800 kg |
| Sarcina statica | 5600 kg |




